Spaceheads – st (Red Note, 1995)


a2564074926_2

Spaceheads to zespół z UK, ale tym razem nie mam nic do powiedzenia na temat ich okładki. Chociaż bardzo mi się podoba i są tam chłopki z trąbkami i czymś.

Na discogs napisane jest, że „Spaceheads are a duo mixing trumpet & electronics with drums & percussion”. Dodałbym do tego moje ulubione słowo; tym razem nie jest to „plecha”, ale „transowość”.

Napiszę jeszcze, że nie ma na tej płycie nic ciężkiego, nieprzyjemnego, ani schyłkowości (?) ani egzystencjalnych smutków, to po prostu dobra zabawa, czysta radość.

O zespole przeczytałem dawno temu w czasopiśmie „Produkt”. Chociaż traktowało o komiksie, był tam dział z recenzjami płyt, dowiedziałem się stamtąd między innymi o Shellac, Supersilent, Ice, Fall Silent, soundtracku do Wampirycznych lesbijek. Pamiętam też artykuł o Nine Inch Nails, pisanym przez fana, w którym kolega autora umieścił wtrącenia, sugerujące, że NIN to nędza. koledzy bywają niedobrzy.

0000059763_20

Autor: bartosz

lubię czerwoną fasolę

3 myśli na temat “Spaceheads – st (Red Note, 1995)”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: