>

1. Crippled Croon (226 kbps)
2. Crystal Stilts (153 kbps)
3. Bright Night Nursery (206 kbps)
4. Shattered Shine (224 kbps)
5. Spiral Transit (226 kbps)
6. Converging in the Quiet (211 kbps)
7. Through the Floor [Demo] (259 kbps)
Alight of Night Crystal Stilts była jedną z najfajniejszych płyt 2008 roku. Garażowe brzmienie, leniwy wokal, świetne melodie – czego chcieć więcej? Płyta mogłaby trwać nawet 5 godzin, a i tak bym się nie zorientował, że czas przeleciał. Ta epka, której nie słyszałem wcześniej, też daje radę.
Crystal Stilts zagrają 8 sierpnia, o 17:50, na Scenie Głównej. Trochę bez sensu, bo taka muzyka, która raczej nie kojarzy się z feerią świateł i skaczącymi cyckami, bardziej pasowałaby na małą scenę.
>Hej! Wpadłem na Twój blog zupełnie przypadkowo! Chciałem Ci tylko podziękować, bo znalazłem kilka ciekawych materiałów które mnie interesowały, jeszcze więcej ciekawych materiałów o których pojęcia zielonego nie miałem że istnieją. Odwaliłeś tu kawał dobrej roboty! I zacytuję Ciebie " w tańcu sie nie pierdolisz"A jak sie komuś nie podoba to niech poczyta sobie jakieś wywiady Dody :)Pozdrawiam
PolubieniePolubienie
>Wielkie dzięki!
PolubieniePolubienie